how to build a site for free

İnstagram Sponsor Video Reklamları

İnstagram Video Reklamları

İnstagram Sosyal medya reklamları hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz. Hızla gelişen sosyal medya artık dünyanın neredeyse tamamını kapladı çok fazla sayıda insanın yer aldığı sosyal medya artık bir sosyal Ticaret alanına dönüştü. Hepimiz geçim sağlamak için hayatımızı devamlılığını sürdürebilmek için Ticaretle uğraşırız. Artık işyerleri yerine hösme ofis açılarak çeşitli ürünler satmaktayız ve bu hızla yaygınlaşmakta artık önüne geçilemez bir durum haline gelmekte ve kimse de bunun önüne geçmek istemiyor Çünkü insanlar bu şekilde gayet rahat ve daha çok para kazanıyor. Özellikle İnstagram sayfalarında sıkça gördüğümüz ürün reklamları satışları oldukça fazladır nota fakat Gördüğümüz kadarıyla ürünlerin reklamı yeterince iyi ve kaliteli yapılamıyor Çünkü kişiler Sadece bu ürünleri satmaktan anlayabiliyor Hatta Kimisi sattığım ürünlerden dahi anlamıyor. Bizim de işimiz tam bu. Da devreye giriyor sizin için ürünlerinizi en iyi şekilde görselleştirip video haline dönüştürüp müşterilerimizin beğenisine sunmaktır. Böylece kullanıcılar internet sayfalarında gezindiğin de İnstagram da gezindiğin de sizlerin ürünlerini görüp Benim sipariş veriyorlar.

Kısa süre içerisinde çok sayıda kişiye ulaşabilir kalıcı reklamlarını sahibi olabilirsiniz. Bizim yaptığımız iş kısaca şu şekilde özetleyelim. Firmanızın marka logosunu firmanızın aynı şekilde marka introsunu hazırlıyoruz ürünlerinizin çekimlerini yapıyoruz ürünlerinizin videolarını hazırlıyoruz ve bu şekilde bunları sosyal medya Ağlarını yüklüyorsunuz. Özellikle youtube İnstagram Facebook gibi çeşitli sosyal medya Ağlarını yüklenen bu videolar insanları gördüğünde onları da videolar ile etkileşim kuruyorlar ilk seferde almasalar bile artık zihinlerinde sizin markanız yavaş yavaş Yar etmeye başlıyor. daha sonralarında ihtiyaç olduğunda ilk akla gelen onları en etkileyici görsel hatırlatılıyor. Hatırlatıyor dedik Çünkü gördüklerimiz duyduklarımız en etkileyici olanlar hafızamıza kazanıyor fakat biz bunların hafızamıza kazandığını tam olarak bilmiyoruz ve daha sonra ihtiyaç olduğunda bir anda karşımıza çıkarıyor. Hafızamız bu durumları en iyi şekilde değerlendiriyor ve akılda en iyi kalan video ve resimleri bizlere tekrar hatırlatıyor Böylece müşteriler bu videoları resimleri görünce tekrar aynı firmaya ulaşmak istiyor ve ihtiyacı olan şeyi o firmadan satın alıyor. Bunu bütün reklam firmaları kullanıyor zihinsel olarak çok iyi araştırmalar yapan firmalar bu tür verilere ulaşmıştır ve bunu ispatlamıştır O yüzden büyük firmalar video reklamlara çok özen gösteriyor.

Herkesin bildiği gibi bir dondurma reklamı var çok meşhur Bakın size bir dondurma reklamından bahsettim ve hepinizin aklında neredeyse aynı dondurma reklamı geldi çünkü etkileyici ve sıklıkla karşılaştığımız ürünler olduğu için aklımıza ilk gelen de o oluyor. Hatta bazen bazı firmalar çok aşırıya giderek insanları rahatsız edici seviyede karşılarına çıkıyor mesela Bir internet sitesi reklamı vardı ve böyle başlardı. Azdır bir internet sitesi aracıydı ve sürekli karşımıza çıkıyordu İlk başlarda çok fazla karşımıza çıktığı için çok rahatsız olmuştuk ama bir zaman sonra Reklamların sayısı azaldı ona karşı hissettiğimiz olumsuz etkiler de bir o kadar hızlı Aklımızdan kaybolmaya başladı. Sonrasında aklımızda tek kalan şey o firmanın hangi işle uğraştığını adının ne olduğu gibi bilgiler kaldı reklamın iyisi kötüsü olmaz derken tam olarak da bundan bahsediliyor. Kötü bir şekilde reklamını yapmış olsanız bile insanları rahatsız etmiş olsanız bile bir zaman sonra bu kötü izlenim akıllardan çıkacak ve sonrasında sadece aklınızda o firma kalacak sonrasında onlarla alışverişe gireceksiniz ve alışverişe girdikten sonra aranıza artık bir yakınlaşma başlayacak Hani bir cümle vardır ya ayağı alışsın diye artık. 

Instagram Vilmexcom

Vilmex Reklam Videoları Hizmetleri

Sizin İçin Ürettiğimiz Reklam Video Hizmet Çeşitleri

Ürün Reklamları

Sattığınız Ürettiğiniz Yada benzeri ürünlerin fotoğraflarını yada Videolarını sizin için alıp Videolara dönüştürüp Etkileyici kalıcı görsel bir şölene ceviyoruz.

Marka Logosu

Marka Logonuzu Harekt ve Effekt katarak müşterillerinizin Dikkatini çekiyoruz böylece markanız zihinlerde yer etmiş oluyor.

Ürün Reklamları  Düğün klipleri Marka Logosu Firma İntroları

Düğün klipleri

Düğünlerin vazgeçilmezi olan Fotoğrafcılarımızın Görsellerini alıp Harika birer Düğün video kliplerine dönüştürüyoruz.

Firma İntroları

Firmanız hakkında kısa videolar yapıyoruz. Böylece Müşetirileriniz sizler hakkında özenmli bilgiler edinmesini kolaylaştıryoruz.

Address

Samsun Ve  İstanbul

İletişim

Telefon: 0216 533 90 00
Whatsapp: 0534 510 30 20
GSM: 0534 510 30 20