css templates

FATİH ASLAN

Merhaba ben Fatih Aslan uzun yıllardır tanıtım reklam filmleri aile albümleri düğün klipleri logo tasarımları internet sitesi gibi işler yapmaktayız. Şu aralar sıklıkla Green screen effect çalışmaları yapıyoruz bunları çeşitli kullanıcılarının beğenisine sunuyoruz bu kişilerde bu videoları alarak kendi çalışmalarında kullanıyor.

 Bunun haricinde düğün klipleri sünnet klipleri nişan klipleri ve kına klipleri gibi video montaj hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıca en seçkin İnternet sitelerinden ve çok kullanışlı Seo uyumlu internet siteleri de üretmekteyiz.  Örnek veriyoruz bir aile albümü yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit ailenize ait resimler fotoğraflar videoları  bir araya toplayıp Video da görmek istediklerinizi bize yolluyorsunuz.   Bizde gereken ne varsa hepsini yapıyoruz kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

Düğün klipleri kına nişan ve sünnet gibi buna benzer tüm işlerimizi de aynısı geçerli nokta birçok örnek sayfamızda bulunmaktadır bunları göz atarak bizi daha iyi anlayabilirsiniz.  Aynı zamanda yaptığımız videolarda kendi müziklerimizi Dilerseniz farklı müziklerde Kullanabiliriz. Baştan sona kendi tasarımımız olup hazır kalıplar kullanmıyoruz Eğer müşterimiz hazır kalıp kullanmamızı isterse bunu da yaparız Ama genel olarak kendi ürettikleri mizi Kullanırız.

Fatih Aslan

Producer: Fatih Aslan

İnstagram Hesabım
Reklam ve Benzeri video örnekleri: Vilmexcom
Düğün Klipleri: dugunkliplerim
Kişisel Sayfam: fatihaslan.samsun.istanbul

Fatih Aslan
Fatih Aslan Samsun İstanbul

" Fatih Güneş doğdu Demezdi. Zehra uyandı derdi, Gece çöktü demezdi, ZEHRA uydu Derdi.." 

Fatih Aslan Samsun İstanbul

DEVELOPER

Instagram Vilmexcom

Fatih  Aslan 

Fatih Aslan kişisel İnternet Sayfası Telefon 0534 510 30 20

Vilmex İletişim

Aklınıza takılan soruları bu alandan sora bilirsiniz.

Address

Samsun Ve  İstanbul

İletişim

Telefon: 0216 533 90 00
Whatsapp: 0534 510 30 20
GSM: 0534 510 30 20