free web templates

Video Aile albümü

Fotoğraflardan Aile Albümü Hazırlama

Vilmex ile aile albümleri sahibi olabilirsiniz. Aile albümleri derken size tam olarak ne anlatmak istiyoruz. Aileler bizlerin vazgeçilmez parçasıdır birbirimizden ayrı kalsak da ayrı yaşayamayız ayrı kaldığım zamanlarda ise onlardan Hatıralar görmek isteriz bu kalbimizi biraz daha rahatlatır. Onlara karşı Özlem ve Hasret duyarız aile albümleri sizlerin bizlere gönderdiği fotoğraflar ve videolardan oluşturulan dijital medyalardır.
Aile Albümü Örnekleri İçin Bakınız
Çeşitli videolara dönüştürerek çok güzel görsel sunumlar halinde hazırlayarak sevdiklerinize paylaşabilir onlara hediye olarak gönderebilirsiniz. Bunlar gerçekten çok kalıcı ve mutlu eden hediyelerdir. Sayfamıza buna benzer örnekleri görmeniz mümkün Sizlerin de bir aile videosu olsa gerçekten tam olarak ne demek istediğimizi daha iyi anlardınız. Annenizin babanızın kardeşlerinizin resimlerini ya da daha kimi isterseniz Onların resimlerini ve videolarını gönderiyorsunuz bizde sizler için bunları videolar Halil'e dönüştürüyoruz ve bunları çevrenizdekilerle paylaşma imkânı sunuyoruz.

Normal standartların üzerinde çok kaliteli hazırlanmış aile videoları ve düğün klipleri olsun çocuğunuzun sünnet düğünü olsun Kına Nişan nikâh gibi kolay kolay bir daha tekrar etmeyecek anıların videolarını resimlerine görsel şölenle çeviriyoruz bunları sosyal medyada sevdiklerinizle Annenize babanıza paylaşabilirsiniz ve paylaşımda da bir sınır yok. Tek yapmanız gereken bize yayınlatmak istediğiniz videoları resimleri göndermeniz yeterli olacaktır ne kadar kaliteli bir video görmek istiyorsanız gönderdiğin resimlerde bir o kadar kaliteli olmalı İlla kaliteli olacak diye bir şey yok ama ne kadar iyi olursa sizin o kadar faydanıza olacaktır.

Çok kısa süre içerisinde video albümlerini hazırlıyoruz ve teslim ediyoruz Üstelik bunları da çok uygun fiyatlara yapıyoruz. İletişim bölümlerinden bizimle iletişime geçebilir telefon numaralarımızı Whatsapp’tan numaralarımızı alabilirsiniz Whatsapp’tan Dilediğiniz gibi istediğiniz saatte yazabilirsiniz. Aynı zamanda tanıtım reklam filmleri Video İntro ürün reklamları gibi çeşitli hizmetlerde vermekteyiz bunlardan da faydalanmak istiyorsanız aynı şekilde iletişim kısmında bulunan iletişim numaralarından bizlerle görüşebilirsiniz makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. 

Instagram Vilmexcom

Vilmex Reklam Videoları Hizmetleri

Sizin İçin Ürettiğimiz Reklam Video Hizmet Çeşitleri

Ürün Reklamları

Sattığınız Ürettiğiniz Yada benzeri ürünlerin fotoğraflarını yada Videolarını sizin için alıp Videolara dönüştürüp Etkileyici kalıcı görsel bir şölene ceviyoruz.

Marka Logosu

Marka Logonuzu Harekt ve Effekt katarak müşterillerinizin Dikkatini çekiyoruz böylece markanız zihinlerde yer etmiş oluyor.

Ürün Reklamları  Düğün klipleri Marka Logosu Firma İntroları

Düğün klipleri

Düğünlerin vazgeçilmezi olan Fotoğrafcılarımızın Görsellerini alıp Harika birer Düğün video kliplerine dönüştürüyoruz.

Firma İntroları

Firmanız hakkında kısa videolar yapıyoruz. Böylece Müşetirileriniz sizler hakkında özenmli bilgiler edinmesini kolaylaştıryoruz.

Hizetlerimiz

Düğün Klipleri, İntroi, Aile Albümü, Emlak Reklamı Yapma, Logo Tasarım, Video Logo, Web tasarım, Seslendirme

Düğün Klipleri

Düğün Klibi Hizmetleri Vilmex ile artık sizlere Düğün Klibi hizmetide vermektedir vermektedir. Kısa sürede en seçkin Düğün Klibi modellerini sizler için hazırlamaktadır. Ayrıca Düğün Davetiyesi Videolarıda yapmaktayız. Böylece sosyal medyadan Düğün davetiyesi göndermenizde mümkün olacaktır.

Reklam Videoları

Dron çekimleri ile çok büyük fark elde etmek mümkün bu imkanı kullanmak ise gayet uygun fiyatlara sizlerle. Çeşitli açılardan görsellerinizi kolaylıkla daha iyi pazarlayabilir tanıtım filimleriniz ile rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Düğün Klipleri

Tanıtım Ve İntro

Firamnızın Reklam filimleri olsun tanıtım veya kısa intro giriş videoları olsun hepsi tarafımızca özenle hazırlanmaktadır. Kısa tanıtım filimlerinizde profesyone kameralar kullanılarak çekilmektedir. Firma tanıtımlarında veya benzeri Video çekimlerinde Drone'da tercihinize göre kullanılmaktadır.  

Logo Tasarım
Kendinizi Gösterin

Her firma marka olmak ister bu youn en başıda bir logo sahibi olmaktan geçer peki sizin bir logonuz varmı eğer yok ise merak etmeyin size uygun bir logo tasarlayarak sizi bu zahmetten kurtarbiliriz.  

İntro Logo Referans

Address

Samsun Ve  İstanbul

İletişim

Telefon: 0216 533 90 00
Whatsapp: 0534 510 30 20
GSM: 0534 510 30 20